Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Golkowice - Oferty wynajmu działek w Małopolsce

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka przemysłowa uzbrojona Niepołomice

Niepołomice(Golkowice + 20 km)

198 000 zł100 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do wynajęcia utwardzona działka przemysłowa z biurami - utwardzony plac o powierzchni 3,96 hektara ( 39 600 m2) - możliwość podziału działki i wynajęcia mniejszej powierzchni np. 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wynajem terenu pod food truck / kebab / budkę gastronomiczną Żory, ul. Dąbrowskiego przy hali targowej. Do wynajęcia teren idealny pod prowadzenie małej gastronomii food truck, kebab, punkt.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Głogów, plac do wynajęcia, ogrodzony, utwardzony, legnicka, 1000 zł netto miesięcznie. Plac o powierzchni 40 m2 w Głogowie, o charakterze usługowym, do wykorzystania jako np. teren pod.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa uzbrojona Gorzyczki

Gorzyczki(Gołkowice + 9 km)

2 500 zł1 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren utwardzony na wynajem 1000 m (z możliwością powiększenia) Gorzyczki, 4,5 km od A1 Do wynajęcia utwardzony, w pełni asfaltowy teren przemysłowy o powierzchni ok. 1000 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Krakowska

Zabierzów(Golkowice + 21 km)

1 800 zł470 m² 3,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO wynajęcia - oferta na wyłączność gw-5258 działka usługowa Lokalizacja: gmina Zabierzów, zabierzów, ul. Krakowska Opis nieruchomości: do wynajęcia działka o przeznaczeniu usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł3 000 m² 2,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO wynajęcia na Podgórzu: - działka, plac o różnym metrażu - 3000 m, 2000 m, 450 m teren: - ogrodzony, oświetlony, - monitorowany - dostosowany do wjazdu tir-ów i innych ciężkich.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków(Golkowice + 11 km)

15 000 zł1 874,40 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomości w Krakowie oddaje w najem teren utwardzony o powierzchni około 1 874,40 m2 z przeznaczeniem pod parking lub ustawienie foodtrucków.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Skoczowska

Pierściec(Gołkowice + 24 km)

6 400 zł1 600 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia plac ładunkowy: działka 765/7 - plac ładunkowy o pow. 1600 m2 - nawierzchnia z płyt betonowych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona Niepołomice

Niepołomice(Golkowice + 20 km)

1 200 zł160 m² 1,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do wynajęcia Działka 10ar- 1000m2 w centrum Niepołomic Bardzo ruchliwa ulicy oraz prestiżowa lokalizacja Na działce dostępny jest prąd działka płaska ogrodzona Działka Idealnie widoczna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Stawowa

Rybnik(Gołkowice + 22 km)

21 885 zł8 754 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Adres: ul. Stawowa 9, rybnik Grunt: dz. ewid. nr 1223 o pow. 8 754 m2 Cena: 2,50 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość pod dzierżawę, która stanowi dobrą przestrzeń przykładowo na: -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Golkowice

Golkowice,małopolskie

16 400 zł16 400 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do wynajecia działka o nieregularnym kształcie w Golkowicach koło Krakowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gołkowice

Gołkowice,śląskie

1 000 zł814 m² 1,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka budowlano-usługowa o powierzchni 814 m2 na płaskim terenie w kształcie prostokąta. Działka usytuowana jest przy ul. 1 maja. Działka idealnie nadaje się pod komis.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij